Ви тут:

Справжні дива у магазині «АЛЛО»: знижки на Чорну п’ятницю

Справжні дива у магазині «АЛЛО»: знижки на Чорну п’ятницю

Навіть дорослі можуть розраховувати на справжні дива. Щорічно магазин «АЛЛО» бере активну участь у проведенні грандіозного розпродажу товарів. Коли настане Чорна п’ятниця, завітайте до нього, виберіть омріяну техніку за зниженою ціною та поспішіть оформити замовлення. Охочих дуже багато, тому недоречно зволікати. Дізнайтесь, які ще приємні сюрпризи підготував магазин «АЛЛО» та за яких умов можна ними скористатися.

Режим роботи

В умовах, коли навкруги всі лякають поширенням та можливим зараженням коронавірусом, безперечним позитивним, безпечним та завжди відкритим місцем залишається магазин «АЛЛО». Під час проведення Чорної п’ятниці, 26 листопада 2021 року, кожен споживач, незважаючи на місце своєї дислокації, зможе відвідати магазин та придбати бажану техніку. У цей день він працюватиме в офлайн- та онлайн-режимі. Забудьте про величезні черги, штовханину та суперечки. У спокійній домашній атмосфері перегляньте пропозиції, виберіть товар, оформіть замовлення, і він стане вашим.

Асортимент товарів

На сайті магазину «АЛЛО» розміщено онлайн-каталог товарів. Ознайомлюйтесь з ним, переходячи із однієї сторінки на іншу. Щоб швидше знайти конкретну техніку, скористайтесь функцією пошуку, використовуючи фільтри за категоріями або виробником. Особливо уважно перегляньте та порівняйте характеристики техніки, яку бажаєте придбати. Визначтесь, яка саме модель найбільше відповідає вашим вподобанням. Асортимент магазину «АЛЛО» надзвичайно широкий. Тут можна придбати сучасні смартфони, інші гаджети, аксесуари, комп’ютерну та побутову техніку, телевізори, спортивне оснащення, товари для дітей.

Додаткові бонуси

Магазин «АЛЛО» часто запроваджує для своїх клієнтів заохочувальні акції, якщо скористатися ними, товар стане ще більш доступним. Хоча у Чорну п’ятницю ціни і так впадуть донизу, магазин підготував ще один приємний сюрприз. Щоб отримати його, зареєструйтесь на сайті, загляньте у розділ «Мої бонуси» та надайте згоду на участь у програмі лояльності. Після цього на вашому рахунку з’являться 50 бонусних гривень. Використайте їх протягом наступних 7 днів. Виберіть товар та при оплаті спишіть бонусні кошти.

Експерт онлайн

Клієнтам, які звикли отримувати під час очного спілкування з консультантами магазину корисні рекомендації, запропонована нова послуга. Експертну оцінку та онлайн-консультацію можна отримати у режимі відеозв’язку. До бесіди з клієнтом долучається менеджер, який надає відповіді на всі запитання та за необхідності демонструє роботу техніки.

Доставка

Клієнтам запропонована ще одна цікава та корисна послуга: «АЛЛО Express». Скористайтесь нею, щоб вибраний товар був доставлений у найближчий час за зазначеною адресою. Можна також вибрати варіант доставки у найближче відділення мережі магазинів «АЛЛО». Перед оплатою дозволяється оглянути товар, щоб впевнитись у його якості та працездатності.

Не пропустіть Чорну п’ятницю, скористайтесь цікавими пропозиціями та придбайте техніку зі знижками.

Система Orphus Поделиться на fb