Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Спортсменка з Полтавщини встановила 4 рекорди на чемпіонаті України з городкового спорту

Спортсменка з Полтавщини встановила 4 рекорди на чемпіонаті України з городкового спорту

У селі Ставки Вінницької області з 30 жовтня по 1 листопада пройшов чемпіонат України з городкового спорту у закритому приміщенні серед чоловіків і жінок з класичних городків.

Триразова Чемпіонка Світу, майстер спорту з Кременчука Альона Захарова посіла перше місце серед жінок, встановивши чотири рекорди України: затративши на вибивання 15 фігур – 18 биток, 30 фігур – 39 биток, 60 фігур – 81 битка і на 90 фігур – 120 биток. Цей результат є кращим на 20 биток нормативу майстра спорту України, повідомили у Полтавській ОДА.

Заслужений тренер України Севрюк Микола Петрович, який тренує Альону, переконаний, що в неї є ще можливості покращити і цей результат.

Друге місце посіла Альона Дрешель з Києва, яка затратила на вибивання 90 фігур 126 биток. Третє місце виборола місцева спортсменка Софія Ратушняк.

У чоловіків перемогу здобув Заслужений майстер спорту України Володимир Євтушенко з Києва з результатом 125 биток на 90 фігур. На другому місці майстер спорту Юрій Гаращенко з Вінницької області, а на третьому — майстер спорту з Києва Олександр Костяний.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus