Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Сортуй відходи – збережи природу”: на Полтавщині підвищують екологічну культуру

“Сортуй відходи – збережи природу”: на Полтавщині підвищують екологічну культуру

У Новоселівській громаді підвищували екологічну культуру мешканців громади та навчали як сортувати відходи.

Таку мету поставили перед собою представники ГО “Перспектива”, реалізуючи міні-грант у межах проєкту від Kyiv Dialogue та Асоціації відкритих міст, повідомили на сторінці “Асоціації відкритих міст” у Фейсбук.

Під час впровадження проєкту “Сортуй відходи – збережи природу”, основну увагу зосередили на роботі з молоддю, бо саме діти і підлітки у багатьох громадах – основні провідники змін, які своїм прикладом переконують і надихають дорослих.

Спочатку для 150 школярів, а ще – вчителів та активістів Новоселівської громади провели навчання з сортування відходів та екологічну вікторину. Далі відбулися заходи із популяризації принципів “Zero Waste” у навчальних закладах на кшталт обміну вживаними іграшками, щоб поширити серед мешканців ідеї розумного споживання. Також виготовили демонстраційний стенд про правила сортування та створили екологічні куточки в школах. На території шкіл у Новоселівці, Рунівщині і Божківському встановили спеціальні контейнери для збору пластику.

“Усе вивчене закріпили під час проведення великого прибирання на території громади. Долучилися до нього не лише діти й активісти, що були безпосередніми учасниками проєкту. Жителі громади, надихнувшись ідеєю, того ж дня вийшли на прибирання території поблизу своїх дворів. Під час толоки ліквідували два стихійні сміттєзвалища, а зібрані ПЕТ-пляшки та іншу вторинну сировину відсортували і відправили на переробку. Найактивніші учасники проєкту за свій внесок отримали подарунки – екоторби та екокружки”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus