Ви тут:
Суспільство 

Сьогодні відзначають Всесвітній день студента: ідеї для святкування та привітання

Сьогодні відзначають Всесвітній день студента: ідеї для святкування та привітання

Щорічно 17 листопада відзначають Всесвітній день студентів. Традиційно святкування супроводжується вечірками, концертами та дискотеками. 

Міжнародний день студентів має сумну історію, пише “УНІАН”.

В окупованій нацистами Празі студенти та викладачі вийшли на демонстрацію з нагоди святкування річниці університету. Німці розігнали демонстрацію і заарештували тисячі студентів, а деяких стратили. На згадку про ці події 17 листопада стали відзначати Міжнародний день студента.

Звичайно ж, відсвяткувати День студента краще в компанії своїх одногрупників та викладачів. Можна зібратися в ресторані або виїхати на пікнік до лісу, посмажити шашлики. Колишні студенти можуть провести зустріч випускників. 

Якщо у вас в групі навчаються фанати активних ігор, то можна відправитися на базу відпочинку та пограти там у футбол, волейбол, постріляти в тирі чи позмагатися в лазертаг. Можна усім разом сходити в кіно або на виставку сучасного мистецтва.

У Полтаві цьогоріч до Дня студента запланована вечірка у концерт-холі “Villa Крокодила”. Святкування розпочнеться о 21:00, вхідний квиток коштує 100 грн.

Листівки для привітань з Днем студента

“З Днем студента! Нехай вас завжди супроводжують вдача, успіх, енергія, захопливі події та цікаві лекції. Звичайно бажаю, аби ці роки минули легко та безтурботно, аби сесія не доставляла перешкод, а на екзамені завжди до рук потрапляв “щасливий білет”.

“Вітаю з днем студента!

І хочу побажати,

Щоб тільки на відмінно

Всі іспити здавати”.

“Студентські роки – це період, наповнений авантюризмом, романтикою, легким навчанням та справжньою дружбою. Бажаю, аби весь багаж знань став у нагоді протягом всього життя. А друзі, яких ви знайдете серед однокурсників, залишились з вами на всі майбутні роки”.

Фото: ілюстративні

Система Orphus