Ви тут:
Суспільство 

Сьогодні відзначають Всесвітній день дитини

Сьогодні відзначають Всесвітній день дитини

Всесвітній день дитини відзначають 20 листопада як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини. З 1990 року у Всесвітній день дитини відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини, повідомили в Профспілці працівників освіти і науки України.

Як зазначається в документі, кожна дитина має право на освіту, право на здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство.

Кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства.

Метою святкування Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованим на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

Кожна дитина має яскравий, безмежний потенціал та заслуговує на його реалізацію. В цей день UNICEF Ukraine нагадує про права дитини та закликає долучитись до захисту та просування прав дітей.

Фото UNICEF Ukraine

Система Orphus