Ви тут:

Слухові апарати – правила вибору

Слухові апарати – правила вибору

Перш за все, важливо знати, що слуховий апарат, це медичний пристрій, він не може застосовуватись на власному розумінні причин та наслідків втрати слуху. В разі неправильного вибору, ситуація погіршиться, а в деяких випадках, призведе до небажаних результатів. Тому спочатку потрібно відвідати лікаря і керуватись його рекомендаціями. На сайті компанії Беттертон можливо придбати якісний слуховий апарат, ціни залежать від конструкції та виробника.

Основні види

Відрізняються апарати для корекції слуху за різними характеристиками, це достатньо складні пристрої, вони бувають:

  • Аналоговими – випускається давно, але зараз має сучасне оснащення. Звук потрапляє на мікрофон, який передає його в слуховий канал. При цьому, посилюючи сигнал.
  • Цифровими – більш сучасний варіант. Складний за будовою пристрій, та завдяки технологіям, виконує основну свою функцію. Може регулювати гучність звуку – якщо сигнал слабий, апарат його посилює, дуже гучні звуки – приглушує. 

Аналогові апарати коштують дешевше, але вони так ефективно справляються з завданням корекції слуху, цифрові – спеціально розроблені для цього.

За способом застосування слухові апарати розподіляються на такі типи:

  • Завушні. За назвою можна зрозуміти, що такий пристрій кріпиться за вухом. Він простий у використанні, не потребує додаткового догляду.
  • Внутрішньовушні. Розміщується в вушній раковині і частково в слуховому каналі. Майже непомітний для оточуючих, але має не високі показники ефективності. 
  • Внутрішньоканальні. Взагалі не помітний, бо повністю розміщується в середині слухового каналу. Має малі розміри, підходить для людей з не дуже низьким слухом.

Завушні слухові апарати продаються готовими до використання. Що стосується внутрішньовушних пристроїв, то вони виготовляються на замовлення по індивідуальному зліпку слухового каналу.

Що ще потрібно знати?

Вибирати самотужки слуховий апарат – досить складно. Потрібно володіти інформацією про загальний стан слуху, його ступінь погіршення. Є кілька ступенів туговухості. Для кожної характерні свої симптоми та відсотки втрати слуху. Таким чином можна зрозуміти якої потужності має бути пристрій, щоб компенсувати втрату.

Ні в якому разі не можна використовувати чужі пристрої, купувати апарати за порадами знайомих чи родичів. Принцип дії пристрою такий, що в разі неправильного застосування, може погіршити загальний стан не тільки слуху, але й здоров’я в цілому. Викликати гіпертонічний криз, головні болі, запаморочення.

Слухові апарати – можливість оптимально покращити слух, але пристрої потрібно вибирати за порадою лікаря у надійних продавців.

Система Orphus