Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Шукали олігархів та корупціонерів: як полтавські школярі грали у мафію

Шукали олігархів та корупціонерів: як полтавські школярі грали у мафію

10 листопада в обласній бібліотеці ім. Олеся Гончара школярі зіграли в “Антикорупційну мафію”. До гри залучили учнів 10-го класу 38-ї школи.

Організували неформальний антикорупційний захід для молоді ГО “Нова Полтава” спільно з обласною бібліотекою ім. О. Гончара.

Замість мафії у цій грі – корупціонери. Вони не вбивають громадян, а розкрадають ресурси міста. У грі є ролі інспектора, мера та судді, кожен з яких може вести свою гру. Завдання громадян, а це більшість гравців, визначити корупціонерів та проголосувати за їх ув’язнення.

“У Києві проводились чемпіонати з “Антикорупційної мафії”, а у Полтаві, наскільки мені відомо, вона проводиться вперше. Якби я просто прийшла і почала розповідати дітям, що таке корупція та до чого вона призводить – діти б поснули. Гра змушує замислитися над тим, що будь-який громадянин, якою б приємною людиною він не був, може зруйнувати країну, якщо братиме участь у корупційних схемах”, – каже голова ГО “Нова Полтава” Юлія Городчаніна, яка й модерувала гру.

У самій бібліотеці відзначають, що подібні активності проводять часто.

“До цього проводили квестову гру “Ніч у бібліотеці”. Вона всім дуже сподобалась. Намагаємось за допомогою подібних заходів привчати школярів і не тільки до відвідування бібліотек. Ламаємо стереотипи у сучасної молоді, доводимо практикою, що у бібліотеках може бути цікаво та весело”, – говорить завідувачка відділом соціокультурної роботи в Полтавській обласній бібліотеці ім. Олеся Гончара Наталія Рисенко.

 

 

 

Система Orphus