Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Шпиталі переповнені, а в моргах майже немає місць, – Малецький про ситуацію з COVID-19 у Кременчуці

Шпиталі переповнені, а в моргах майже немає місць, – Малецький про ситуацію з COVID-19 у Кременчуці

У Кременчуці дуже складна ситуація з поширенням коронавірусної хвороби. Цього тижня в місті зареєстровано антирекорди за кількістю летальних випадків за весь час епідемії. Кілька днів поспіль лікарі виявляють більше 200 нових випадків хвороби.

Про це повідомив мер Кременчука Віталій Малецький.

“Я зараз скажу страшні речі, але це наша сьогоднішня реальність. Ковідні шпиталі Кременчука переповнені, доводиться облаштовувати додаткові місця для тяжких пацієнтів практично в коридорах. Лікарі та медсестри працюють на межі сил, буквально падають з ніг.  У моргах вже фактично немає місць для зберігання тіл померлих від коронавірусу, на кладовищі комунальники не встигають облаштовувати доріжки до могил. В такій ситуації необхідно вживати усіх можливих заходів карантинних обмежень, які допоможуть утримати ситуацію під контролем та забезпечити функціонування медичної сфери для допомоги хворим на ковід”, – розповів Малецький.

За його словами, щоденний моніторинг захворюваності показує, що додаткові заходи карантинних обмежень у Кременчуці дають свої результати.

Читайте також: На Полтавщині лікарі показали реанімаційні відділення з хворими на коронавірусну інфекцію

“На цьому тижні ми зареєстрували 1055 нових випадків коронавірусної хвороби, що на 49 випадків, або на 4,44% менше, ніж на попередньому (1104 випадки). Якщо така тенденція збережеться на наступному тижні, то можна говорити, що пік захворюваності позаду. І тоді можна буде говорити про пом’якшення карантинних обмежень, зокрема, і про вихід школярів на очне навчання.  Тільки об’єднавшись усі разом ми зможемо протидіяти катастрофічному поширенню коронавірусноі хвороби, не допустити тотального локдауну в усіх сферах нашого життя. Для цього вкотре закликаю вас дотримуватися маскового режиму в транспорті та у громадських місцях, соціальної дистанції та карантинних обмежень.  А головне – пройдіть повний курс вакцинації, це вбереже життя і здоров‘я кожного з нас”, – зазначив Малецький.

Нагадаємо, у Полтавській області лабораторно підтвердили 1 257 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. З початку пандемії в області на COVID-19 захворіли 111 265 жителів.

 

Система Orphus