Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Шотландія надала Полтавщині три пожежні автомобілі та тисячу комплектів спецодягу

Шотландія надала Полтавщині три пожежні автомобілі та тисячу комплектів спецодягу

Днями на Полтавщину прибув черговий гуманітарний вантаж із Шотландії – три пожежні автомобілі та 1000 комплектів протипожежного спорядження.

Про це повідомили у Полтавській обласній державній адміністрації.

Голова ОДА Олег Синєгубов зустрівся з головою Асоціації аварійно-рятувальної служби Шотландії Гері Беннетом.

 

Іноземна делегація у складі 14-х водіїв-представників Асоціації доставили ці автомобілі за 4 доби, подолавши понад 3000 км.

“Обласна влада ставить за пріоритет поповнення матеріально-технічної бази пожежно-рятувальної служби області й готова розвивати подальшу співпрацю з міжнародними партнерами”, – наголосив Олег Синєгубов.

Начальник Головного управління ДСНС у Полтавській області Володимир Салогуб зазначив, що завдяки допомозі іноземних колег, наші рятувальники зможуть ще більш ефективно виконувати завдання за призначенням.

Це вже третя гуманітарна допомога, яка надходить для ГУ ДСНС України у Полтавській області від Асоціації аварійно-рятувальної служби Шотландії (Scottish Emergency Rescue Association “SERA”).

З 2017 року в межах договору про співпрацю Полтавщина отримала шість пожежних автомобілів із відповідним протипожежним обладнанням та 2000 комплектів спорядження для рятувальників.

Система Orphus