Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Школярів Полтавщини запрошують на III Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами

Школярів Полтавщини запрошують на III Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами

Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами серед учнівської молоді Waste Management School Recycling запрошує школярів Полтавщини 7-11 класів до участі. 9 грудня визначать кращі творчі роботи, автори яких отримають цінні подарунки.

Учасникам пропонують осмислити три теми:

– Сортування – правильне поводження з відходами, сміття як ресурс;

– Відходи та їх глобальна шкода довкіллю (одноразові маски, недопалки, одноразовий посуд, поліетиленові пакети; види сміття, його життєвий цикл та періоди розкладання в природі);

– Zero waste – життя без зайвих витрат та сміття (відповідальне споживання, запобігання утворенню відходів, користування багаторазовим упакуванням; збереження довкілля, корисні екозвички).

У межах фестивалю пройде творчий конкурс у трьох номінаціях: постер, відео, спецномінація для соціальних мереж – відео для ТіkTok.

Організатори заохочують створювати ролики та постери, які будуть мотивувати формувати комфортне, екологічно чисте середовище вдома та у громаді, наслідувати провідні екотренди, усвідомлювати надзвичайний вплив кожного на теперішнє, майбутнє планети та людства в цілому.

У вільному доступі можна переглянути конкурсні роботи минулих років.

Під час конкурсної частини роботи учасників, які відповідають всім критеріям фестивалю, будуть боротися за цінні подарунки для своїх шкіл. Заявки приймаються з 10 листопада по 5 грудня включно за посиланням. Кращі роботи опублікують на Facebook-сторінці організаторів.

“Фестиваль соціальної реклами серед учнівської молоді показує, що бути екологічним – це сучасно, стильно, легко й корисно! Окрім того, це про формування екологічної культури й свідомості в Україні та про підтримку, якої подекуди бракує в цифровому світі. Тому ми прагнемо поширити цей досвід і запрошуємо кожного школяра стати частинкою екологічних проєктів у своєму місті. Вже зараз це можна зробити через участь в конкурсі, який відбудеться попри карантин», – додає менеджер зі зв’язків з органами влади та громадськістю компанії PepsiCo Україна Олександр Бартле.

Підбиття підсумків фестивалю та конкурсу відбудеться 9 грудня в Києві. Приз глядацьких симпатій отримає робота, яка матиме найбільшу кількість репостів та підтримки на Facebook-сторінці організатора. Переможця оголосять 20 грудня.

Ознайомитися з положенням та технічними вимогами можна за посиланням.

Головний організатор фестивалю – громадська організація Міжнародний молодіжний рух School Recycling World за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру та генерального партнера – компанії PepsiCo Україна.

Система Orphus