Ви тут:
Анонс Відео Полтавщина Суспільство 

Що подивитися у кінотеатрах Полтави в листопаді: перелік фільмів

Що подивитися у кінотеатрах Полтави в листопаді: перелік фільмів

Вибір кінофільму – нелегке завдання. Комікси Marvel, Адамси, суперагенти та Фредді Крюгер: цього місяця у кінотеатрах можна переглянути стрічки на різні смаки та вподобання.

Пропонуємо перелік фільмів, які вже зараз можна переглянути у полтавських кінотеатрах.

– Веном 2: Карнаж

Бойовик “Веном 2: Карнаж” є продовженням однойменного фільму, що вийшов на екрани у 2018 році. В основі сюжету – комікси Marvel, в яких персонаж вперше з’явився у 1984 році.

Подивитися фільм можна в кінотеатрі MULTIPLEX у ТРЦ “Екватор” (вартість квитка: 75-150 грн)  та Wizoria Колос (вартість квитка: 80-190 грн).

– Минулої ночі у Сохо

Містична історія занурює у вишукану атмосферу Лондона 60-х років. Молода дівчина, яка пристрасно захоплюється модою і дизайном, потрапляє в омріяне місто. Згодом вона розуміє, що навколишня реальність перетворюється на моторошне дійство.

Подивитися фільм можна в кінотеатрі MULTIPLEX у ТРЦ “Екватор”. Вартість квитка: 80-150 грн.

– Родина Адамсів 2

Подружжя Гомес і Мортіша стурбовані поведінкою дітей Вензді і Пагслі. Вони починають дорослішати і віддалятися від батьків. Щоб знову згуртувати родину і повернути втрачену єдність, було вирішено поїхати в подорож по країні на сімейному катафалку. 

Подивитися фільм можна в кінотеатрі MULTIPLEX у ТРЦ “Екватор” (вартість квитка: 80-150 грн) та Wizoria Колос (вартість квитка: 80-190 грн).

– Кошмар на вулиці В’язів

Старшокласникам Ненсі, Тіні, Глену та Роду з тихого провінційного містечка Спрінгвуд сниться один і той самий кошмар. В ньому кожного з них переслідує чоловік з обпеченим обличчям у червоно-зеленому светрі та рукавицями з лезами. Кого він вбиває у сні, той помирає і наяву. Після страшного вбивства друзів, ті хто залишився, вирішують буль-що не спати та дістатися до таэмниць особистості Фредді Крюгера. 

Подивитися фільм можна в кінотеатрі MULTIPLEX у ТРЦ “Екватор”. Вартість квитка: 100-190 грн.

– ДЕ ГРОШІ

Піаніст-авантюрист Міша, щоб знайти гроші на визволення друга з-під арешту, влаштовується працювати до старої власниці таємничого будинку-квесту. Але він не знає, що питання «ДЕ ГРОШІ» цікавить не тільки його. Всі в цьому будинку шукають гроші.

Подивитися фільм можна в кінотеатрі MULTIPLEX у ТРЦ “Екватор” (вартість квитка: 80-150 грн) та Wizoria Колос (вартість квитка: 100 грн).

– Хелловін убиває

Новий розділ фільму жахів про мовчазного убивцю в масці Майка Майєрса. У Хелловін безжальний маніяк знову виходить на своє криваве полювання. Зупинити зло зможуть лише люди, пов’язані з ним спільним минулим.

Подивитися фільм можна в кінотеатрі MULTIPLEX у ТРЦ “Екватор”. Вартість квитка: 75-150 грн.

– 007: Не час помирати

Короткочасний спокій Бонда перериває нове термінове завдання, де ставки знову надто високі. Суперагент кидає виклик найвпливовішим гравцям злочинного світу і викриває підступні змови. Настав час зійтися у протистоянні з таємничим зловмисником, який володіє новими небезпечними технологіями. 

Подивитися фільм можна в кінотеатрі MULTIPLEX у ТРЦ “Екватор”. Вартість квитка: 100-190 грн.

– Вічні

Супергеройський екшн “Вічні” від Marvel Studios представляє нову неймовірну команду супергероїв кіновсесвіту Marvel. Епічна історія, події якої розгортаються протягом кількох тисячоліть, та безсмертні герої, які змушені вийти з тіні, аби захистити людство від найдавніших ворогів, Девіантів.

Подивитися фільм можна в кінотеатрі MULTIPLEX у ТРЦ “Екватор”. Вартість квитка: 100-190 грн.

– Крик. Кривава помста

Після вбивства зоряного атлета, в Університеті Уайтон розкриваються неймовірні подробиці життя студентів, їх секрети і таємні способи комунікації. Один з них – коментарі, що складаються з одного лише знаку оклику, підтекст якого виявиться набагато страшнішим, ніж здається.

Подивитися фільм можна в кінотеатрі Wizoria Колос. Вартість квитка: 60 грн.

– ДезМатч

Після вечірки у лісовому кемпінгу дев’ятеро колишніх шкільних друзів прокидаються у жилетах з вибухівкою і таймером, що відраховує хвилини до їх смерті.

Подивитися фільм можна в кінотеатрі Wizoria Колос. Вартість квитка: 100 грн.

 

Система Orphus