Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

#ЩедрийВівторок: на Полтавщині проводять акцію буккросингу

#ЩедрийВівторок: на Полтавщині проводять акцію буккросингу

У Козельщині триває акція по збору книг “Подаруй книжку буккросингу”. Усіх охочих закликають приносити та надсилати прочитані книги до громадського культурно-освітнього Smart Простору.  Акція проходить у рамках міжнародного благодійного руху #ЩедрийВівторок.

Про це повідомили у Smart Foundation.

Буккросинг – громадський рух, що діє за принципом соціальних мереж: людина, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро) для того, щоб інша випадкова людина могла цю книгу знайти та прочитати та своєю чергою могла повторити процес.

“З 10 по 30 листопада оголошуємо збір книг “Подаруй книжку буккросингу” для конструкції біля громадського культурно-освітнього Smart Простору в Козельщині на Полтавщині. Збираємо також книги для буккросингової полички, яку Smart Foundation незабаром встановить у селі Тищенки Шишацької селищної ради”, – йдеться у повідомленні.

Можна надсилати будь-які книги: художню літературу, сучасні українські та світові бестселлери і класику, книги на екологічну тематику та навіть якісну періодику чи дитячу літературу. Головна умова: книги повинні бути українською мовою.

Охочим долучитися до акції необхідно до 30 листопада надіслати книги в Козельщину. За детальною інформацією звертатися у Smart Foundation

Smart Foundation вже вдруге долучається до глобального руху добрих справ, який в Україні проходить 30 листопада як Щедрий Вівторок (#GivingTuesday).

#ЩедрийВівторок – це міжнародний благодійний рух, який об’єднує людей заради допомоги один одному. Рух виник у 2012 році в США і завдяки тисячам учасників поширився усім світом. Україна ж приєдналася до руху у 2018 році.

Фото: Освіторія

Система Orphus