Ви тут:
Суспільство Україна 

СБУ затримала одного з організаторів “референдуму” 2014 року на Донеччині

СБУ затримала одного з організаторів “референдуму” 2014 року на Донеччині

У Донецькій області СБУ затримала одного з організаторів місцевого псевдореферендуму 2014 року, який закликав приєднуватись до терористів “ДНР”.

За інформацією СБУ, зловмисник закликав громадян зривати державні прапори та голосувати за приєднання регіону до так званої “ДНР”. Для цього він підбурював людей до масових заворушень під виглядом проведення мітингів та громадських зібрань.

Встановлено, що протиправну діяльність організував керівник місцевої комерційної структури разом зі спільниками. Задокументовано факти їх провокаційних дій на території Великоновосілківського району.

Згодом зловмисник залишив підконтрольну українській владі територію Донеччини і тривалий час переховувався від правосуддя в тимчасово окупованій АР Крим.

У 2017 році слідчі органів безпеки заочно повідомили зловмиснику про підозру в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України й оголосили у розшук.

“У ході слідчо-оперативних дій було отримано інформацію про те, що зловмисник повернувся в особистих справах на підконтрольну українській владі територію регіону. Співробітники СБУ встановили місцезнаходження підозрюваного і затримали його”, – йдеться у повідомленні.

Наразі триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин незаконної діяльності і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до злочинів проти державної безпеки України.

Система Orphus Поделиться на fb