Ви тут:
Суспільство Україна 

СБУ вживає заходів, щоб унеможливити міграційну кризу на кордоні, – Іван Баканов

СБУ вживає заходів, щоб унеможливити міграційну кризу на кордоні, – Іван Баканов

СБУ у межах своїх повноважень активно застосовує комплекс контррозвідувальних, оперативно-розшукових і кримінально-процесуальних заходів, щоб запобігти міграційній кризі на кордоні.

Про це повідомили в СБУ.

Події на кордоні Євросоюзу та Білорусі є одним із проявів гібридної війни, і Служба безпеки вживає весь комплекс заходів, щоб унеможливити подібний сценарій в Україні. Про це заявив Голова СБУ Іван Баканов після завершення міжвідомчої наради з питань захисту державного кордону, яка відбулася в Луцьку.

Нараз СБУ обмінюється інформацією з Нацполіцією та ДПС та створюють спільні мобільні групи для роботи у прикордонних районах.

“Ми працюємо на випередження і робимо все, аби цей, навіть теоретичний, варіант розвитку подій не був реалізований на практиці. Саме тому ми зібралися в Луцьк, щоб узгодити заходи для протидії такому прояву гібридної війни. Ми не просто тримаємо ситуацію на контролі, а виконуємо всю необхідну організаційну та оперативну роботу”, – зазначив голова СБУ Іван Баканов.

У повідомленні СБУ зазначили, що Україні вдасться успішно протистояти черговому прояву гібридної війни та зберегти стабільність і безпеку.

Система Orphus