Ви тут:
Суспільство Україна 

Російські найманці обстріляли прикордоний контрольний пост КПВВ “Мар`їнка”, – Українська сторона СЦКК

Російські найманці обстріляли прикордоний контрольний пост КПВВ “Мар`їнка”, – Українська сторона СЦКК

24 листопада о 9.10 збройні формування РФ здійснили обстріл із  мінометів калібру 82 мм прикордонного контрольного поста першого оборонного рубежу, що входить до КПВВ “Мар’їнка” на дорожньому коридорі Донецьк-Курахове .

Про це повідомляє Українська сторона СЦКК

“Під безпосередній обстріл потрапили місця несення служби прикордонного наряду 11 прикордонного загону. Зафіксовано влучання трьох мін. Особовий склад прикордонного наряду не постраждав, пошкоджено фортифікаційні споруди. Вогонь у відповідь не відкривався з міркувань безпеки цивільного населення. Адже саме цим дорожнім коридором лише напередодні здійснювався пропуск цивільних громадян та транспортних засобів через лінію розмежування”, – йдеться у повідомленні.

Українська сторона СЦКК підкреслює, що даний факт є черговим грубим порушенням збройними формуваннями РФ Мінських домовленостей та режиму повного і всеосяжного припинення вогню, впровадженого за згодою сторін 27 липня 2020 року. “А також свідчить про повну зневагу окупантів до життя та здоров’я мирних громадян, які здійснюють рух через КПВВ”.

Система Orphus