Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Родинний бізнес: на Полтавщині сім’я виготовляє крафтові сири

Родинний бізнес: на Полтавщині сім’я виготовляє крафтові сири

У Миргороді діє проєкт “Стале партнерство задля підвищення стійкості підприємців до наслідків пандемії”, який підтримує місцевих підприємців, навчає й показує нові можливості, допомагає порозумітися з місцевою владою. У ньому взяла участь родина Блонських, яка виготовляє крафтові сири.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Марина та Олександр Блонські переїхали до села Вовнянка Полтавської області у 2014 році. Свою справу з виготовлення крафтового козячого сиру починали самотужки, без найманих працівників, закуповуючи молоко.

За цей час створили власну козину ферму із 22 дійними козами, наймають до 6 сезонних працівників. Окрім виготовлення крафтового сиру, приймають гастротури й екскурсії та мріють про власну садибу для розвитку зеленого туризму. Впевнені, що в селах можна і потрібно розвивати власну справу, тож радо діляться досвідом.

До участі в проєкті “Стале партнерство задля підвищення стійкості підприємців до наслідків пандемії” запрошують усіх підприємці двох громад-учасниць: Миргородської та Новоград-Волинської. У проєкті передбачаються семінари, навчальні поїздки, тренінги, опитування підприємців та покращення місцевих програм підтримки.

Проєкт виконується в рамках програми “Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі / EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”, який спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Фото: фейсбук

Система Orphus