Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

“Різдво для Ба та Ді”: у Кременчуці шукають “чарівників” для благодійності

“Різдво для Ба та Ді”: у Кременчуці шукають “чарівників” для благодійності

Цього року у Кременчуці вперше започатковують міні проєкт “Різдво для Ба та Ді”. Усі охочі можуть подарувати святковий настрій літнім та самотнім людям, підготувавши для них презенти.

Як зазначили у Кременчуцькій міській раді, у місті понад двадцять років поспіль проходить благодійна акція “Святий Миколай – дітям”. В її рамках триває збір подарунків для дітей із соціальних закладів міста та родин, які опинились у складних життєвих обставинах.

Цього року організатори благодійного марафону вирішили трохи розширити аудиторію акції та створити в місті Кременчуці міні проєкт “Різдво для Ба та Ді”. Адже в місті є люди, які так само почуваються самотніми та потребують підтримки.

Мова йде про самотніх дідусів та бабусь, яким ніхто не подарує шматочок щастя на Різдво. 

Умови участі:

1. До 19 грудня 2021 необхідно заповнити форму, що засвідчить ваш намір допомогти та придбати подарунки.

2. До 21 грудня у ви отримаєте інформацію про Ба або Ді – що вона (він) любить, чим цікавиться, що було б найкраще подарувати.

3. До 29 грудня запакований подарунок (з інформацією для кого він) необхідно передати до офісу акції за адресою: вул. Шевченка, буд. 19/3. Телефон: 068-018-18-95.

4. Після вручення подарунку вам надішлють фото про отримання подарунку адресатом.

У міській раді зазначають, що придбати подарунок можна не лише для однієї людини. Якщо ви виявили бажання порадувати не одну самотню людину, зазначте це в анкеті та обрати ту кількість, яку ви бажаєте.

Усі зібрані подарунки будуть вручені соціальними працівниками територіальних центрів Кременчука напередодні Різдва, аби потішити Ді та Ба та подарувати їм добро.

Контакти для зв’язку: (05366)3-51-06, 068-018-18-95

Система Orphus