Ви тут:
Суспільство Україна 

Рятувальники б’ють на сполох: пожежі у приватному секторі забирають життя дітей

Рятувальники б’ють на сполох: пожежі у приватному секторі забирають життя дітей

Вчорашній виїзд на ліквідацію пожежі у Хмельницькій області для рятувальників був особливо трагічним. Попри те, що займання житлового будинку в с. Медисівка, Теофіпольської громади, Хмельницького району, загасили господарі будинку ще до прибуття вогнеборців, пожежа забрала життя чотирьох дітей віком від 1 до 6 років.

Вже сьогодні у Вінницькій області, ймовірно через отруєння чадним газом, загинули знов четверо дітей та двоє дорослих, повідомляють вогнеборці.

“Шановні батьки! Візьміть до уваги рекомендації: в жодному разі не залишайте дітей без нагляду дорослих; пояснюйте дітям елементарні правила безпечної поведінки; слідкуйте за станом та справністю електромережі та не перевантажуйте її; у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими електроприлади; використовуйте сертифіковані обігрівачі та справне пічне опалення. Пам’ятайте, саме від дотримання правил безпечної поведінки залежить ваше життя та життя ваших рідних!”, – йдеться у зверненні ДСНС.

Рятувальники радять дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуйтеся правил пожежної безпеки в побуті, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.

Зокрема:

– не паліть у ліжку;

– слідкуйте за станом та справністю електромережі;

– у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо;

– не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

– намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

– подбайте про захист помешкання від грозових розрядів, адже блискавки не рідко можуть стати причиною займання;

– при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!

Система Orphus