Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Реєстрація податкових накладних: роз’яснення податківців Полтавщини

Реєстрація податкових накладних: роз’яснення податківців Полтавщини

Питання розблокування податкових накладних перебуває під особливим контролем податкової служби.

Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Андрій Якименко, на разі створені всі умови для сприяння платникам ПДВ в наданні допомоги щодо роз’яснення всіх суперечливих питань які виникають під час реєстрації ПН/РК. Консультацію з даного питання можна отримати у центрах обслуговування платників, які розташовані на території області.

З адресами та телефонами ЦОП можна ознайомитись на банері „Центри обслуговування платників” субсайту Головного управління ДПС у Полтавській області офіційного вебпорталу ДПС України за посиланням.

З початку року організовано проведення 222 засідань комісії Головного управління ДПС у Полтавській області з питання розблокування ПН/РК, яка працює у рамках дії Постанови КМУ від 11.12.2019 № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових
накладних.

“Станом на 25.11.2021 року платниками податків подано на розблокування 30 020 повідомлень до зупинених ПН/РК, по яких комісією прийнято рішення про реєстрацію – 25 695 ПН/РК на суму ПДВ 482,6 млн.грн. (63,9 відсотків від розглянутих) та про відмову в реєстрації 3 921 ПН/РК на суму ПДВ 265,2 млн.грн., (35,1 відсоток від розглянутих). Решта повідомлень – 404 на суму ПДВ 8 млн.грн., а це 1,1 відсотки, залишаються на розгляді у зв’язку із тим, що термін прийняття рішень не настав”, – відзначив очільник обласного управління ДПС.

Також Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує! До 1 вересня 2022 року в Україні триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування – цивілізований спосіб легалізації доходів.

Телефони для консультацій з даного питання розміщені за посиланням.

Система Orphus