Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Регіональна туристична конференція для представників Полтавщини: відома дата

Регіональна туристична конференція для представників Полтавщини: відома дата

Державне агентство розвитку туризму України проводить регіональні конференції для представників державних установ і туристичного бізнесу.

Для представників туристичного бізнесу Полтавщини, а також Кіровоградщини, Вінниччини та Черкащини, проведуть у Кропивницькому 5 грудня, повідомили у Державному агентстві розвитку туризму.

Під час конференції відбудеться обговорення нового Закону України “Про туризм” та планів роботи Державного агентства розвитку туризму (ДАРТ), законодавчого закріплення понять Організацій з маркетингу дестинацій (Destination Management Organization) та Національної туристичної організаціїй та їх організаційно правової форми.

Головною метою заходів є створення Комісії із туризму при ДАРТ, учасниками якої зможуть стати представники організацій (Асоціації, ГС, ГО, Туристичні кластері тощо), які консолідують туристичний бізнес України в областях. Організаціям, що бажають взяти участь у регіональних конференціях, як представники таких об’єднань, необхідно заповнити форму реєстрації.

Представникам туристичного ринку, що бажають відвідати туристичний захід у регіоні потрібно заповнити форму за посиланням.

У зв’язку із карантинними умовами проведення заходів кількість учасників обмежена. Участь у заході оффлайн можлива виключно за наявності COVID-сертифіката або негативного результату ПЛР- чи експрес-тесту.

Система Orphus