Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Пирятинська громада придбала для учнів школи мистецтв новий рояль

Пирятинська громада придбала для учнів школи мистецтв новий рояль

Музичне обладнання закуплено за кошти бюджету громади: рояль японської компанії «Yamaha» вартістю 283 527 гривень віднині буде радувати педагогів та учнів, надихаючи на нові мистецькі звершення.

“Оновлення й осучаснення матеріально-технічної бази закладу – важливе для нас завдання! Не зважаючи на те, що маємо величезні виклики, пов’язані з фінансуванням медицини, комунальної сфери, відшукуємо, і будемо і надалі це робити, можливості покращувати матеріально-технічну базу Пирятинськоі школи мистецтв! Я теж є її випускником. Бажаю успіхів та здоров’я вихованцям та викладачам”, – прокоментував мистецьке придбання голова громади Андрій Сімонов.

Відразу кілька учнів школи отримали змогу серед перших пограти на новому музичному інструменті, подарувавши присутнім у залі позитивні естетичні враження. Наприкінці й сам Андрій Сімонов доторкнувся клавіш, згадавши роки навчання.

“Колектив школи щиро вдячний міській раді, депутатам міської ради та особисто міському голові за придбаний рояль. Спасибі!” – щиро коментує директор школи мистецтв Володимир Луценко.

Довідково: Школа заснована в м. Пирятин у 1957 році. Згодом музична школа доповнилася відділом хореографії та образотворчого мистецтва і заклад отримав назву “Пирятинська школа естетичного виховання”. На сьогодні в школі навчається 350 учнів та працюють 32 викладачі. Заклад має 6 відділів: народний, фортепіанний, оркестровий, мистецький, сольного співу, теоретичний. Учні навчаються грати на фортепіано, баяні, акордеоні, гітарі, скрипці, бандурі, трубі, саксофоні, віолончелі. Діти опановують спів, хореографію (народно-сценічний танець) та образотворче мистецтво.

Учні та викладачі школи є постійними учасниками та переможцями різноманітних конкурсів та фестивалів як в Україні так і за її межами. За час свого існування заклад закінчили понад 1800 вихованців.

Марія Бойко

Фото з фейсбук-сторінки Андрія Сімонова

Система Orphus