Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Привітання очільників області з Днем студента

Привітання очільників області з Днем студента

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов привітали молодь області з Днем студента.

“Дорогі друзі! Прийміть щирі вітання з Днем студента! Студентські роки – це найкращі роки життя, роки молодості, пізнання, самооцінки, романтики. Студентська молодь відзначається активною життєвою позицією, прогресивними поглядами, креативними ідеями, прагненням до інтелектуального збагачення, самовдосконалення. Вона є потенційною елітою нашого суспільства. Бажаю студентству Полтавщини міцного здоров’я, миру, добробуту, успіхів у навчанні та науковій роботі, реалізації свого потенціалу!”, – йдеться у привітанні Олександра Біленького.

“Шановні полтавці! Щиро вітаю вас із Днем студента! Це свято на Полтавщині сьогодні відзначає 65-тисячна студентська аудиторія. Ваша активна життєва позиція, прагнення до нового і прогресивного, участь у суспільних перетвореннях значною мірою впливають на майбутнє нашої держави. Країні потрібні ваші знання, творчий пошук, реальний внесок у справу державотворення і розвиток громадянського суспільства. Впевнений, що ви досягнете обраних цілей, а знання, отримані сьогодні, дадуть можливість реалізувати ваші найсміливіші плани. Будьте й надалі активними та завзятими, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою! Бажаю вам щастя, міцного здоров’я, миру, успіхів у навчанні, нових творчих досягнень!”, – йдеться у привітанні Олега Синєгубова.

Система Orphus