Ви тут:
Суспільство Україна 

Прикордонники зупинили 15 мігрантів з Білорусі, які під виглядом туристів прямували до Львова

Прикордонники зупинили 15 мігрантів з Білорусі, які під виглядом туристів прямували до Львова

Державна прикордонна служба України попередила спробу іноземних громадян з Близького Сходу потрапити в Україну з Республіки Білорусь.

“За більш ніж вигаданою метою поїздки сьогодні вони намагалися перетнути кордон у пункті пропуску на Чернігівщині. 15 іноземців прямували рейсовим автобусом з Мінська. Під час заходів прикордонного контролю громадяни говорили військовослужбовцям ДПСУ, що прямують в нашу державу з метою туризму. Проте, у ході додаткової перевірки охоронці кордону з’ясували, що іноземці, серед яких четверо підлітків, кілька тижнів тому прилетіли в столицю Білорусі та одразу ж попрямували у Гродненську область. З їх слів оглянувши «визначні пам’ятки» на заході сусідньої республіки мандрівники вирішили завітати ще й в Україну. Чоловіки запевняли, у нашій країні їх найбільше цікавлять краєвиди Львівщини. Саме зі Львова вони, начебто, планували повернутися додому”, – йдеться у повідомленні прикордонників.

Проте такий туристичний маршрут не переконав правоохоронців та не став підставою для підтвердження мети їхньої подорожі.

Також прикордонники встановили, що більшість із зазначених осіб мали паспорти, видані практично в один період, у вересні – жовтні цього року.

Військовослужбовці Держприкордонслужби не пропустили та повернули мандрівників до Республіки Білорусь, адже вказані особи не мали підстав для в’їзду в Україну.

Система Orphus