Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура заявила про арешт земельної ділянки у Полтаві, де хочуть звести багатоповерхівку

Прокуратура заявила про арешт земельної ділянки у Полтаві, де хочуть звести багатоповерхівку

На земельну ділянку, розташовану на вулиці Героїв АТО у Полтаві, накладено арешт.

Як повідомили у Полтавській обласній прокуратурі, триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом самоправства та зловживання владою або службовим становищем (ст. 356, ч. 1 ст. 364 КК України), розпочатому за скаргами жителів Полтави на дії посадових осіб Полтавської міської ради.

“Йдеться про прийняття Полтавською міською радою рішення щодо надання місцевому товариству згоди на розміщення багатоквартирного житлового будинку, дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2050 га на вул. Героїв АТО, 81 у Полтаві та продовження права оренди вказаної земельної ділянки”, – повідомили у прокуратурі.

Наразі у рамках розслідування кримінального провадження за клопотанням слідчого, погодженого прокурором, слідчим суддею Октябрського районного суду Полтави на земельну ділянку, розташовану на вул. Героїв АТО, 81 у Полтаві, накладено арешт із забороною будь-яким фізичним та юридичним особам розпоряджатися, відчужувати і користуватися цією ділянкою.

Слідчі та процесуальні дії тривають.

Система Orphus