Ви тут:
Суспільство Україна 

Проєкт “Міст Патона” має забезпечити талановитим українцям можливості для реалізації всередині держави, – Денис Шмигаль

Проєкт “Міст Патона” має забезпечити талановитим українцям можливості для реалізації всередині держави, – Денис Шмигаль

Конкурс, започаткований Президентом України у жовтні цього року, має стати ще одним інструментом підтримки перспективної української молоді та забезпечити талановитим українцям можливості для реалізації всередині держави.

Про це сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль засідання Організаційного комітету з підготовки і проведення міжнародного конкурсу наукових, науково-технічних розробок та інноваційних проектів «МІСТ ПАТОНА. PATON BRIDGE».

«У сучасному світі головна конкуренція між державами ведеться навколо розвитку новітніх технологій. І всі ми усвідомлюємо, що саме ті держави, що підтримують науку, технології та інновації, посідають провідні економічні позиції у світі. Наша мета — Україна як науковий та інноваційний лідер регіону», — підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр зауважив, що Уряд постійно працює в цьому напрямку, зокрема розвиває STEM-освіту, підтримує університети, фінансово допомагає в реалізації перспективних наукових проектів. Також Денис Шмигаль нагадав про нещодавно укладену Угоду між Україною, Європейським Союзом та Європейським співтовариством з атомної енергії про участь України у програмі з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» — найбільшій ініціативі ЄС щодо фінансування науки та інновацій із загальним бюджетом 95,5 млрд євро.

«Розвиток наукового та інноваційного потенціалу сприятиме не лише посиленню міжнародного співробітництва в науково-технологічній сфері, а й підвищенню інвестиційної привабливості України. Адже саме такий розвиток є основою для створення нових технологій, а їх широке впровадження у свою чергу виступає запорукою посилення конкурентоспроможності української економіки», — наголосив очільник Уряду.

Денис Шмигаль висловив упевненість, що міжнародний конкурс «Міст Патона» сформує творче та активне покоління молодих науковців у різних галузях. І завдяки йому Україна увійде до топу світових лідерів з науково-технічних розробок та інноваційного розвитку.

Система Orphus