Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Продовжується реконструкція будівлі початкової школи Котелевської гімназії №1

Продовжується реконструкція будівлі початкової школи Котелевської гімназії №1

Приміщенню вже майже 70 років.

Більше про це на своїй сторінці у соцмережі facebook написав перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Дмитро Лунін.

«Продовжується реконструкція будівлі початкової школи Котелевської гімназії №1 у межах державної програми «Спроможна школа для кращих результатів» за рахунок державного й місцевого бюджетів.
Цьому приміщенню – 70 років. У ньому навчаються понад 300 учнів 1-4 класів.
На об’єкті будівельники замінили вікна, двері та покрівлю. Оновили системи опалення, освітлення та водопостачання. Завершують ремонт санвузлів. Тривають оздоблювальні роботи й утеплення фасаду.
Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, коли відвідував Котельву навесні, поставив задачу вже цього року розпочати ремонт одного з корпусів гімназії та розробити проєкт комплексного відновлення закладу.
Нині селищна рада вже розпочала тендерні процедури на добудову спортивної зали за рахунок місцевого бюджету. За кошти області також встановимо в школі новий спортмайданчик зі штучним покриттям. І не за горами – модернізація головного корпусу гімназії для забезпечення якісного освітнього процесу для всіх учнів.», – йдеться у повідомленні.

Система Orphus Поделиться на fb