Ви тут:
Анонс Освіта Полтавщина Суспільство 

PRO:освіта: стартував новий набір на курси для прогресивних школярів Полтави

PRO:освіта: стартував новий набір на курси для прогресивних школярів Полтави

Полтавська асоціація бізнесу третій рік поспіль організовує соціальний освітній проєкт для прогресивних школярів Полтави.

Цього року всі курси будуть тривалістю 3 місяці. Запрошують до участі учнів 8–10 класів. Охочих одинадцятикласників та студентів перших курсів просять звертатися окремо, щоб обговорити умови, враховуючи графік проєкту, програму та обсяг завантаженості, повідомили у пресслужбі Полтавської асоціації бізнесу.

Проєкт має наразі 3 курси: PRO:маркетинг, PRO:менеджмент, PRO:економіку. Ці дисципліни дають знання, яких немає у шкільній програмі. Водночас це поняття та навички, потрібні кожній прогресивній людині в повсякденному житті. До навчання залучають фахівців – викладачів полтавських вишів. Також серед спікерів – представники бізнесу та місцеві тренери з практичним досвідом саморозвитку.

Крім отримання теоретичних знань учасники будуть тренувать soft skills – навички, важливі для самореалізації в дорослому житті. Загалом кожен курс – це більш як 24 години теорії та практики.

“Сучасним дітям крім класичних знань потрібні такі навички, як самопрезентація, креативність, стресостійкість, організованість, тайм-менеджмент і багато інших. Окремих дисциплін у школах для цього немає. Тому наш проєкт поєднує в собі різні заняття, щоб тренувати ці необхідні вміння”, – пояснює керівниця Полтавської асоціації бізнесу Ірина Бессарабова.

Заняття планують проводити офлайн з дотриманням усіх карантинних вимог та частково онлайн. Оплачує всі організаційні витрати проєкту Полтавська асоціація бізнесу. Водночас для учасників теж ввели оплату – 1000 грн за 3 місяці участі.

“Проєкт залишається соціальним. Реальна вартість такого навчання з усіма інтерактивами та тренінгами в рази вища. І ці витрати покриває ПАБ. Проте хочемо, щоб діти теж відчували фінансову відповідальність за відвідування курсів”, – прокоментувала Ірина Бессарабова.

Організатори додали, що планують використати зібрані кошти на реалізацію суспільно-корисних проєктів, які розроблять випускники PRO:освіти. ПАБ продовжує інвестувати в розвиток активної молоді, щоб разом покращувати життя міста та країни.

Зареєструватися та дізнатися всю детальну інформацію про кожен курс можна за посиланням на сайті. Усі новини організатори публікують на своїй сторінці в інстаграм.

Система Orphus