Ви тут:
Суспільство Україна 

Президент представив нового міністра оборони Олексія Резнікова

Президент представив нового міністра оборони Олексія Резнікова

Президент України Володимир Зеленський представив колективу Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил новопризначеного міністра оборони Олексія Резнікова.

В урочистому представленні, яке відбулося в будівлі Міноборони в Києві, також взяли участь керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова, повідомили в Офісі Президента.

Володимир Зеленський наголосив, що Олексій Резніков зарекомендував себе як професіонал на посаді віце-прем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

“Він показав результат – і відкриті КПВВ, і велика, складна робота у Тристоронній контактній групі, і підготовка до нашої Нормандської зустрічі”, – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави висловив переконання, що на посаді міністра оборони Олексій Резніков досягне ще вагоміших результатів.

“Я дуже хотів би, щоб Олексій Резніков показав важливі зміни у Збройних Силах, яких чекають не тільки армія, а й сім’ї наших шановних військових. Зокрема, це реформування умов життя та умов роботи нашої армії”, – зазначив Володимир Зеленський.

Також Президент подякував за роботу попередньому міністру оборони України Андрію Тарану.

“Андрій Васильович Таран – професійна людина, завдяки якій ми запустили декілька дуже важливих оборонних програм для нашої армії. Це й ракетна програма, і початок програми відбудови українського флоту”, – додав Глава держави.

Новопризначений міністр оборони Олексій Резніков подякував Президенту за підтримку та зазначив, що в умовах російської агресії Міністерство оборони робитиме все необхідне для посилення обороноздатності та захисту України.

“Міністерство оборони – це цивільне відомство, його завдання – формувати політику в оборонній сфері, забезпечувати цивільний демократичний контроль, створювати умови, щоб Збройні Сили могли ефективно виконувати свою функцію – давати відсіч ворогу”, – наголосив Олексій Резніков.

Нагадаємо, 4 листопада Верховна Рада призначила міністром оборони Олексія Резнікова.

Фото: Офіс Президента

Система Orphus