Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Представників громад Полтавщини навчали формуванню проєктів місцевого бюджету на 2022 рік

Представників громад Полтавщини навчали формуванню проєктів місцевого бюджету на 2022 рік

Для представників територіальних громад Полтавської області провели тренінг присвячений формуванню проєктів місцевого бюджету на 2022 рік.

Про це повідомили в Регіональному офісі ULEAD з Європою в Полтавській області.

За словами радника офісу з питань муніципальних фінансів та управління Геннадій Фасій, метою заходу було розглянути спільно з фінансистами громад зміни законодавства та показники, які впливають на місцеві бюджети в частині формуванні проєкту бюджету на 2022 рік, а також обговорити етапи підготовки проєкту місцевого бюджету на наступний рік.

Крім питання особливостей формування місцевих бюджетів на 2022 рік, значну увагу було приділено темі державної підтримки територіальних громад у розрізі міжбюджетних відносин державного бюджету з місцевими бюджетами.

Говорили також і про порядок підготовки та планування місцевих бюджетів та формування проєкту місцевого бюджету, розгляд проєкту рішення місцевою радою та його оприлюднення.

Експертні роз’яснення учасники мали змогу отримати одразу від чотирьох профільних радників:

– Геннадія Фасія, радника з питань муніципальних фінансів та управління Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Полтавській області;
– Вікторії Невмержицької, радниці з питань муніципальних фінансів та управління Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Луганській області;
– Віктора Сміренського, радника з питань муніципальних фінансів та управління Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Донецькій області;
– Ірини Алєєвої, радниці з питань муніципальних фінансів та управління Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Сумській області.

Система Orphus