Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Працівників соціальної сфери Полтавщини привітали з професійним святом 

Працівників соціальної сфери Полтавщини привітали з професійним святом 

Напередодні Дня працівника соціальної сфери, який відзначатимуть 7 листопада, у Полтавській облдержадміністрації відбулася нарада за участі працівників системи соціального захисту населення.

Працівників соціального захисту області привітали заступник голови Полтавської облради Олег Бєлоножко та заступниця голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко, повідомили у Полтавській ОДА.

“Соціальна сфера Полтавської області налічує 98 установ та закладів загальною чисельністю понад 5 000 працівників. Полтавська область одна з перших в Україні за рівнем надання соціальних послуг населенню. Дякую кожному працівнику за щоденну сумлінну працю, що в непростий час викликів і змін підтримуєте цей високий рівень”, – наголосила заступниця голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко.

Про пріоритетні завдання у сфері соцзахисту розповіла директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА, депутат Полтавської обласної ради Людмила Корнієнко.

“Відмінністю цього року для системи соціального захисту населення є численні виклики. Перш за все, йдеться про розповсюдження коронавірусної інфекції. Під час карантину жодна установа соцзахисту не припиняла діяльності. Наразі першочерговим завданням для нас лишається забезпечення стабільної роботи кожної установи”, – зазначила  Людмила Корнієнко.

Вона додала, що за період введення карантинних обмежень додатково взято на обслуговування понад 5,5 тисяч мешканців області, які потребували сторонньої допомоги. З метою додаткової підтримки малозабезпечених верств населення в період пандемії вручили 102 тисячі продуктових наборів.

Відповідно органами соціального захисту населення Полтавської області реалізується 42 державних і місцевих соціальних програм, на які з державного і місцевих бюджетів спрямовується близько 5 мільярдів гривень. Соціальним піклуванням охоплено близько 700 тисяч осіб, або 55% населення області. Забезпечено своєчасну виплату щомісячних адресних допомог, компенсаційних виплат 120 тисяч сімей. Державною підтримкою при оплаті житлово-комунальних послуг охоплено 200 тисяч родин. Також на обслуговуванні перебуває 94,4 тисячі осіб похилого віку та осіб з інвалідністю.

З нагоди Дня працівника соціальної сфери Подяками Полтавської обласної ради нагороджені:

Іван Біліцький – заступник директора Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області;

Вікторія Масляк – заступник директора – начальник відділу організаційно-правової роботи Полтавського обласного центру соціальних служб;

Ірина Сагачко – головний спеціаліст відділу обліку, контролю та звітності управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне виконання службових обов’язків та вагомий внесок у забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери Почесними грамотами Полтавської ОДА нагороджені:

Сергій Зайченко – директор Пирятинського центру надання соціальних послуг Пирятинської міської ради;

Таїсія Любивець – заступник начальник управління – начальник відділу з питань надання пільг окремим категоріям громадян, соціальної підтримки осіб з інвалідністю та ветеранів управління соціального захисту населення Миргородської РДА;

Наталія Мотузка – начальник відділу № 8 з питань призначення та виплати державної соціальної допомоги та надання інших видів соціальної підтримки населенню управління соціального захисту населення Полтавської РДА.

Почесною грамотою Федерації профспілок України:

Людмила Корнієнко – директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА.

Почесною грамотою Полтавської обласної ради профспілки працівників соціальної сфери України:

Світлана Третяк – начальник Обласної комунальної установи внутрішнього аудиту та фінансового контролю у галузі соціального захисту Полтавської обласної ради.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus