Повне фіаско: вперше за 14 років українські клуби не виступлять у єврокубках навесні

Розгром “Зорі” підсумував невдалий сезон для українських футбольних клубів.

Як повідомляє УАФ, вперше з сезону 2007/08 жодний з українських клубів не зможе навесні продовжити турнірну ходу єврокубками. Це стало відомо після того, як у Римі “Рома” розгромила луганську “Зорю”.

На початку матчу із чудової позиції повз ворота пробив Абрахам, на що українці відповіли ударом Цвека в площину після розіграшу кутового. Із часом господарі заволоділи відчутною перевагою й на 15-й хвилині забили: Ель-Шаараві в контратаці вирізав на Переса, який замкнув передачу на дальній стійці.

Пізніше Цвек відзначився ударом у площину, а Мацапурі довелося виручати після пострілу Дзаньоло. На 33-й хвилині «Рома» забила вдруге — Верету перехопив м’яч, пройшов півполя й віддав асист на Дзаньоло. Пізніше небезпечно здалеку пробивав Перес, але голкіпер «Зорі» впорався. Господарі могли влаштувати розгром ще в першому таймі, але Мацапура парирував і пенальті від Верету, зароблений Пересом.

Не встигли команди повернутися на поле після перерви, як «Рома» забила втретє — Дзаньоло прорвався правим флангом і віддав результативний пас Абрахаму. Надалі римляни створили ще чимало небезпечних моментів, а на 75-й хвилині Абрахам ударом через себе оформив дубль. Тож у підсумку луганці поступилися з рахунком 0:4.