Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Понад 518 тисяч принад з вакциною: на Полтавщині завершилась кампанія з імунізації диких тварин

Понад 518 тисяч принад з вакциною: на Полтавщині завершилась кампанія з імунізації диких тварин

На території Полтавської області кампанія тривала з 15 по 24 листопада, де розповсюдження вакцини проводили шляхом розподілу принад за участю чотирьох літаків АН-2 зі злітно-посадкової смуги с. Пироги Глобинської громади Кременчуцького району.

Як зазначили в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області, даний метод являється найбільш економічним із всіх систем розподілу.

“Для ефективного розповсюдження вакцини основним принципом являється охоплення всієї території області, окрім населених пунктів, боліт, водоймищ, авто- та залізничних шляхів та місць проведення польових робіт”, – йдеться у повідомленні.

За весь період проведення антирабічної кампанії над лісовими та польовими угіддями, на території загальною площею 20,7 тисячі кв. км розповсюджено понад 518 тисяч принад з вакциною “Орісвак” виробництва ТОВ “Укрветпромпостач” м. Бровари.

Вже через місяць після закінчення даного заходу користувачами мисливських угідь буде проведений відстріл лисиці червоної з метою проведення лабораторного контролю за ефективністю здійснення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Полтавській області.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus