Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують долучитись до написання Всеукраїнського радіодиктанту у бібліотеці

Полтавців запрошують долучитись до написання Всеукраїнського радіодиктанту у бібліотеці

9 листопада, в День української писемності та мови, Полтавська обласна бібліотека для юнацтва імені Олеся Гончара традиційно долучиться до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Цю унікальну акцію Національна радіокомпанія України започаткувала ще у 2000 році.

Відтоді українці з усіх куточків світу можуть написати радіодиктант і з’ясувати, наскільки добре знають мову.

“Щорічно наша бібліотека підтримує акцію “Всеукраїнський радіодиктант національної єдності”. Це вже стало доброю традицією. Для нас і для нашого читача – це свято і урочисте випробування. Але головна мета – єднання навколо української мови. Готуємо святкові сюрпризи. Впевнена, на всіх чекають приємні, дружні і святкові враження”, – коментує приготування до диктанту завідувачка відділом соціокультурної роботи Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.Гончара Наталія Рисенко.

Написанні XXI Радіодиктанту національної єдності у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара (вул. О. Гончара, 25-а) розпочнеться 9 листопада о 10.00. Захід відбудеться із дотриманням усіх карантинних вимог. А хто не зможе прийти особисто, полтавські бібліотекарі запрошують 9 листопада о 12.00 долучитися до Zoom-бесіди #про_диктант за посиланням.

Ідентифікатор конференції: 577 926 5594

Код доступу: 123

Під час онлайн-обговорення буде можливість привітати всіх зі святом, поділитися враженнями про текст диктанту, обговорити складні випадки написання, а головне – відчути піднесений настрій і єдність усіх, хто любить рідну мову.

 

Система Orphus