Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавський симфонічний оркестр презентував спеціальну програму для дітей

Полтавський симфонічний оркестр презентував спеціальну програму для дітей

4 листопада відбулась презентація концертної програми “Оркестр дітям”. Маленькі гості Полтавського академічного симфонічного оркестру були в захваті від віртуозного виконання улюблених мелодій з кращих фільмів і мультфільмів, зокрема, “Пірати Карибського моря”, “Король лев” та “Зоряні війни”.

Малеча впізнавала знайому музику й захоплено аплодувала, а оркестранти знали, що у них цього дня найвимогливіший слухач – дитина реагує спонтанно, її не переконаєш, що це класика, чи майстерність – діти сприймають всім серцем тільки те, що справді запало до душі.

Керівник оркестру, народний артист України Віталій Скакун щиро усміхався після виступу, бо захід відверто вдався – і дякував оркестрантам за натхненне виконання, а публіці за щедру похвалу артистам – гучні оплески.

“Головним завданням було виховати у дітей любов до симфонічної музики. А коли це ще робити?! З самого малечку! Надіємося, що наступного разу вже діти вестимуть своїх батьків на концертні програми нашого оркестру”, – коментує подію директор комунального закладу “Полтавський академічний симфонічний оркестр” Полтавської обласної ради Михайло Малько.

І особливий дарунок юним поціновувачам мистецтва – наприкінці заходу “Оркестр дітям” один учень із зали мав змогу власноруч диригувати симфонічним оркестром.

Марія Бойко

Фото – Михайло Малько

Система Orphus