Полтавський футболіст вперше зіграв за національну збірну України

11 листопада 2021 року стало знаковим для Дмитра Різника.

Вчора в Одесі на стадіоні Чорноморець пройшов товариський матч національних збірних України та Болгарії, який завершився нічиєю 1:1.

На початку другого тайму на поле у складі збірної України вийшов голкіпер “Ворскли” Дмитро Різник, для якого матч проти болгар став дебютним у складі “жовто-синіх”.

Різник провів на полі 45-хвилин, однак через повне домінування українців на полі нічим особливим не запам’ятався.

Різник, який народився у Полтаві, футболом розпочав займатися в складі академії «Ворскли». 10 травня 2019 року підписав свій перший контракт з полтавським клубом. У складі першої команди «ворсклян» 26 жовтня 2019 року в програному (0:4) виїзному поєдинку 12-о туру Прем’єр-ліги проти луганської «Зорі». Дмитро вийшов на поле в стартовому складі та відіграв увесь матч. За підсумками дебютного для себе сезону у команді став фіналістом Кубка України 2019/20.

Влітку 2018 року разом з юнацькою збірною України вирушив на чемпіонат Європи серед 19-річних до Фінляндії, де дійшов до півфіналу, втім на поле не виходив.

2019 року з командою до 20 років поїхав на молодіжний чемпіонат світу у Польщі, де став чемпіоном світу, але будучи третім воротарем також на поле не виходив.