Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Полтавські податківці розповіли про боротьбу з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом

Полтавські податківці розповіли про боротьбу з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом

Протягом січня-жовтня 2021 року відділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Полтавській області було виявлено 342 фінансових операції, що може бути пов’язана з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму в тому числі за ініціативою управління податкового аудиту – 109.

За результатами проведеного аналізу суб’єктів господарської діяльності на предмет відповідності вимогам законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, складено 53 висновки аналітичних досліджень з ознаками кримінальних правопорушень на загальну суму 5 млрд. 374 млн. 228 тис.грн., за наступними статтями: 42 – за ст. 209 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків – 4 млрд. 510 млн. 509 тис.грн., 49 – за предикатними злочинами на загальну суму встановлених збитків – 863 млн. 719 тис. гривень, повідомили у ГУ ДПС у Полтавській області.

Приєднано 36 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень до кримінальних проваджень. Обліковано п’ять кримінальних правопорушення за матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом.

 

Система Orphus