Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Полтавські податківці роз’яснили про розблокування податкових накладних

Полтавські податківці роз’яснили про розблокування податкових накладних

За повідомленням Головного управління ДПС у Полтавській області, сьогодні створені всі умови для сприяння платникам ПДВ в наданні допомоги щодо роз’яснення всіх суперечливих питань які виникають під час реєстрації ПН/РК.

Консультацію з даного питання можна отримати у центрах обслуговування платників які розташовані на території області. З адресами та телефонами ЦОП можна ознайомитись на банері „Центри обслуговування платників” субсайту Головного управління ДПС у Полтавській області офіційного вебпорталу ДПС України за посиланням. Про це повідомили у ГУ ДПС у Полтавській області.

Як проінформував журналістів в.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Андрія Якименка з початку року організовано проведення 207 засідань комісії Головного управління ДПС у Полтавській області з питання розблокування ПН/РК, яка працює у рамках дії Постанови КМУ від 11.12.2019 № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

“Станом на початок листопада 2021 року платниками податків подано на розблокування 27 449 повідомлень до зупинених ПН/РК, по яких комісією прийнято рішення про реєстрацію – 23 609 ПН/РК на суму ПДВ 443,8 млн.грн. (64 відсотки від розглянутих) та про відмову в реєстрації 3 425 ПН/РК на суму ПДВ 234,3 млн.грн., (33,8 відсотки від розглянутих). Решта повідомлень – 415 на суму ПДВ 15,4 млн.грн., а це 2,2 відсотки, залишаються на розгляді у зв’язку із тим, що термін прийняття рішень не настав”, – відзначив очільник обласного управління ДПС.

За 2021 рік платниками податку на додану вартість Полтавщини подано на реєстрацію більше 4,3 мільйонів податкових накладних на загальну суму 25 мільярдів. грн., з яких зареєстровано 4,2 мільйони (99,2%) податкових накладних на загальну суму 24,5 млрд. грн. (98%) відповідно.

Система Orphus