Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські Лицарі Колумба отримали визнання та нагороду від Найвищої лицарської ради США

Полтавські Лицарі Колумба отримали визнання та нагороду від Найвищої лицарської ради США

20 листопада у Києві пройшла щорічна робоча зустріч представників рад Лицарів Колумба з різних куточків України. У заходах взяв участь представник від полтавської чоловічої братерської організації Стефан Кушнір, який виконує обов’язки головного скарбника при полтавській раді Лицарів Колумба.

Під час зустрічі полтавський осередок Ордену Лицарів Колумба отримав відзнаку та похвалу від Найвищої лицарської ради США, повідомили у пресслужбі Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві.

Великий лицар полтавської ради Лицарів Колумба Євген Хайлов радіє заокеанській нагороді за досягнення місцевих лицарів полтавського осередку.

Ми горді тим, що приналежні до великої світової братньої спільноти чоловіків, за якими стоїть не одне добре діло, в тому числі для українського народу. Стараємося з усіх сил долучатися до суспільно-важливих справ у Полтаві усіма можливими силами та ресурсами”, – зазначив Євген Хайлов.

Головний скарбник полтавського осередку Лицарів Колумба Стефан Кушнір після недільної Святої Літургії поділився враження від зустрічі у Києві.

Було дуже комфортно перебувати серед наших співбратів та однодумців. Вони щиро радіють нашим спільним досягненнями у Полтаві”, – прокоментував Стефан Кушнір.

Слід зазначити, що Полтавська рада Лицарів Колумба стала другою в Україні, яка отримала таку високу оцінку та нагороду від керівництва Найвищої ради США.

Капелан осередку Лицарів Колумба у Полтаві, отець Максим Кролевський переконаний, що наші лицарі зможуть ще багато добра зреалізувати для важливих справ.

Дуже захоплений та зворушений великим ентузіазмом та доброю мотивацією, безкорисливістю та небайдужістю наших чоловіків. Вони не лише прекрасні “творці” добра, але чудові сімянини, відданні своєму служінню в імя Любові до ближнього”, – розповів Максим Кролевський.

 

Система Orphus