Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Полтавські аудитори з початку року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 61,6 млн грн

Полтавські аудитори з початку року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 61,6 млн грн

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю впродовж січня-жовтня 2021 року фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 356 млн грн.

Завдяки роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 61,6 млн грн.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів минулих років та за результатами впроваджених рекомендацій у січні-жовтні 2021 року досягнуто економічного ефекту на суму 85,2 млн грн. Попереджено втрат фінансових та матеріальних ресурсів через неефективні управлінські дії або рішення на суму 20,6 млн грн, повідомили у пресслужбі Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області.

Правоохоронним органам передано матеріали 34 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 8 досудових розслідування та вручено 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення законодавства з фінансових питань 7 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 5 – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

Система Orphus