Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Полтавська дитяча лікарні отримала від Німеччини автоматичний коагулометр

Полтавська дитяча лікарні отримала від Німеччини автоматичний коагулометр

КП” Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міської ради” отримала від Громадянського фонду Остфільдерн (місто Остфільдерн, Німеччина) Автоматичний коагулометр BK 1000C.

Про це повідомили у лікарні.

“У зв’язку з тим, що у відділенні онкогематології перебувають на лікуванні діти міста Полтави та всієї Полтавської області зі спадковими порушеннями системи згортання крові та, враховуючи той факт, що під час протокольного лікування пацієнтів з лейкеміями має місце вторинне порушення системи згортання крові під час застосування поліхіміотерапевтичних препаратів, які можуть спричиняти вторинні коагулопатії, першочергово і вкрай важливо проводити своєчасне виявлення цих порушень та їх корекцію”, – йдеться у повідомленні.

У лікарні зазначили, що наявність автоматичного коагулометра дозволяє проводити дослідження показників системи згортання крові з високою точністю та достовірністю. Робота на автоматичному коагулометрі допомагає в своєчасній та точній діагностиці хвороб з порушеннями згортаючої системи крові, що буде сприяти якнайшвидшому одужанню та покращенню якості життя наших пацієнтів.

Система Orphus Поделиться на fb