Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавщина та ще вісім областей отримають субвенцію понад 1,8 млрд грн на відновлення інфраструктури, – Мінрегіон

Полтавщина та ще вісім областей отримають субвенцію понад 1,8 млрд грн на відновлення інфраструктури, – Мінрегіон

Дев’ять областей отримають субвенцію у розмірі понад 1,8 мільярда гривень на відновлення інфраструктури.

Як зазначили на фейсбук-сторінці Мінрегіону, Уряд перерозподілив субвенцію з держбюджету на реалізацію проєктів у рамках “Надзвичайної кредитної програми для відновлення України” від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Йдеться про понад 1,8 млрд грн коштів на відновлення інфраструктури східних регіонів та регіонів, де проживає значна кількість внутрішньо переміщених осіб.

“Ця субвенція допоможе відновити об’єкти медичної, освітньої, культурної та спортивної інфраструктури дев’яти регіонів Розподіл коштів дасть можливість реалізувати 170 проєктів у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Херсонській, Одеській та Полтавській областях. Ми дякуємо нашим міжнародним партнерам за постійну підтримку”, – зазначив заступник Міністра розвитку громад і територій Іван Лукеря.

“Надзвичайна кредитна програма для відновлення України” від ЄІБ — це довгострокова інвестиція, спрямована на відновлення інфраструктури на сході України, а також у регіонах, які приймають внутрішньо переміщених осіб. Перший транш програми склав 200 млн євро. Враховуючи успішність її реалізації, ЄІБ наприкінці минулого року надав другий транш — 340 млн євро.

Система Orphus