Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавець відразу сплатив 212 тисяч гривень аліментів

Полтавець відразу сплатив 212 тисяч гривень аліментів

На Полтавщині чоловік тривалий час не віддавав борг дитині, сподіваючись, що про нього забудуть. Проте, пам’ять не підвела учасників виконавчого провадження і неплатнику аліментів все ж таки довелося повернути одразу 212 тисяч гривень.

Варто зазначити, що безпосередньо самі аліменти склали понад 167 тисяч гривень, а решту утворили 44 тисячі гривень штрафу, який був нарахований за несвоєчасне виконання батьківського обов’язку, повідомили у Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми).

Державні виконавці Лохвицького відділу Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) провели комплексну роботу з погашення боргу. Від звичайної профілактичної бесіди до накладання правових санкцій, що обмежують деякі права – на кожній стадії заборгованості правники застосовували відповідні заходи впливу.

Не залишився без уваги й час, який родина витралила на очікування аліментів, його також було конвертовано у національну валюту, яка була відправлена на рахунок сім’ї боржника. Так, за несплату дитячих коштів батькам нараховують:

-за 1 рік – 20% від суми боргу;

-за 2 роки – 30%;

-за 3 роки – 50%.

Читайте також: В юстиції роз’яснили, яка існує кримінальна відповідальність за несплату аліментів

До речі, з початку 2021 року в Полтавській області було стягнуто 273 мільйони гривень аліментів та понад 8 мільйонів гривень – з боржників у Лохвицькому районі.

Система Orphus