Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

Полтавагаз нагадує, що з 1 січня зміниться сума в платіжках за розподіл газу

Полтавагаз нагадує, що з 1 січня зміниться сума в платіжках за розподіл газу

Незважаючи на те, що газовий рік триває з 1 жовтня по 30 вересня, перерахунок плати здійснюється на початок нового календарного року – з 1 січня. Тоді ж, як правило, Регулятор встановлює тариф на послугу розподілу природного газу, окремо для кожного Оператора ГРМ.

Про це повідомили в АТ “Полтавагаз”.

Читайте також: Чи можна залишитись без субсидії, якщо змінити постачальника газу під час опалювального сезону: роз’яснення “Нафтогаз”

У паперових та електронних рахунках на оплату послуги розподілу природного газу за листопад вказаний фактичний обсяг споживання за газовий рік, що минув (з 1 жовтня 2020 року по 30 вересня 2021 року), та величина потужності газу, розрахована для щомісячної оплати споживачем у наступному, 2022-ому календарному році.

“Плата за послугу розподілу газу розраховується для кожного споживача індивідуально, відповідно до його реальних потреб, за принципом так званої «річної замовленої потужності». Вартість послуги залежить від обсягу газу, використаного споживачем протягом газового року, і тарифу, затвердженого НКРЕКП. Щомісячний платіж при цьому залишається однаковим та визначається як добуток 1/12 річної замовленої потужності, помножений на тариф”, – йдеться у роз’ясненні “Полтавагаз”.

Нагадаємо, до кінця листопада клієнти ПОН (постачальника останньої надії) мають обрати постійного постачальника газу, аби ціна на блакитне паливо для них залишилася незмінною протягом наступних місяців. 

Система Orphus Поделиться на fb