Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтава увійшла до переліку трьох міст, які створять власні стратегії розвитку культури

Полтава увійшла до переліку трьох міст, які створять власні стратегії розвитку культури

Стратегію розвитку культури для нашого міста розроблятиме команда Інституту аналітики і адвокації разом із Полтавською міською радою і Департаментом культури, молоді і сім’ї Полтавської міської ради.

Полтавська делегація у складі Андрія Карпова, Олени Ромас і Олександра Ткаченка, побувала на урочистому оголошенні міст-переможців. Це є наступним логічним кроком дослідження культури Полтави, де найпершою пропозицією Інституту аналітики і адвокації було — розробити Стратегію розвитку культури.

«Участь у розробці Стратегії розвитку культури Полтави. Ось що чекає на мене та команду Інститут Аналітики та Адвокації. Тому у найближчі 6 місяців всі свої сили та знання фокусуватиму на стратегуванні. А ще хочу отримати від цього процесу задоволення. Безперечно це колосальна відповідальність. Тому радію, що ми співпрацюватимемо з Полтавська міська рада і Департаментом культури, молоді та сім’ї міськради. А ще ми заручилися підтримкою таких сильних партнерів як PPV Knowledge Networks, Fama – Custom Research Agency, Інститут стратегії культури. Зібрати таку компанію дуже цінно», – коментує подію Олександр Ткаченко.

Усе це відбувається в рамках програми #EU4Culture, яка підтримуватиме культурні ініціативи в Україні до 2024 року та адмініструватиметься Goethe-Institut Ukraine.

А з дослідженням «Культура Полтави. Чинна політика та запити містян» можна ознайомитись на сайті.

Марія Бойко

Фото з ФБ Інститут аналітики і адвокації

Система Orphus