Ви тут:
Суспільство Україна 

Показники захворюваності на COVID-19 стабілізуються в тих регіонах, які першими увійшли в “червону” зону, – Віктор Ляшко

Показники захворюваності на COVID-19 стабілізуються в тих регіонах, які першими увійшли в “червону” зону, – Віктор Ляшко

За минулий тиждень виявлено 152 тисячі нових випадків захворювання на COVID-19. З них 93,5% людей — невакциновані. При цьому стабілізувалася динаміка приросту нових випадків та кількості госпіталізацій. Так, за минулий тиждень до лікарні потрапило 34 тисячі осіб, з яких 93,2% — невакциновані.

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час наради в Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, інформує Урядовий портал.

«Стабілізацію показників відмітили в тих регіонах, які одні з перших зайшли в «червону» зону. Зокрема це Херсонська, Запорізька й Донецька області», — зазначив Віктор Ляшко.

Також Міністр повідомив, що минулого тижня відновили діяльність два заводи з виробництва кисню, які проводили регламентні роботи. Завдяки цьому до системи киснепостачання включено додатково 140 тонн рідкого кисню. У МОЗ підкреслили, що останнім часом значно зросло споживання кисню, тож Міністерство працює над залученням інших заводів, які готові його постачати.

За інформацією Міністерства розвитку громад та територій, минулого тижня поновлено діяльність робочої групи з метою перевірки виконання регіонами рішення Уряду щодо запобігання поширенню коронавірусу. Також представники Мінрегіону, МОЗ, МВС і Держпродспоживслужби вирушили в регіони для відповідних перевірок.

Система Orphus