Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

Покатали на капоті екс-бойфрендів: ROXOLANA і KAZKA презентували відео на спільну пісню

Покатали на капоті екс-бойфрендів: ROXOLANA і KAZKA презентували відео на спільну пісню

25 листопада співачка ROXOLANA і гурт KAZKA представили кліп на трек “Не своя”, який ROXOLANA написала на вірші знаменитого поета-футуриста Михайля Семенка. Пісня є частиною проєкту Ukraine Is, який артистка присвятила поєднанню української поезії та сучасної музики.

За сюжетом кліпу головні героїні стикаються зі зрадою чоловіків і допомагають одна одній провчити своїх бойфрендів. Обидві співачки постають у відео у незвичних для себе образах – ROXOLANA виконує “божевільний” танок, розправляючись із нареченим своєї подруги, а солістка гурту KAZKA Саша Заріцька, яка у відео перетворилась на білявку, безжально розпилює навпіл автівку з чоловіком, який зраджує її товаришку.

“Я вважаю, дівчата мають не змагатися, а підтримувати одна одну. Я рада, що Саші сподобалась ця ідея і вона погодилась на усі наші експерименти. Також мені приємно, що пісню вже активно слухають на музичних платформах і у такий спосіб слухачі по-новому відкривають для себе поезію Михайля Семенка”, – розповіла авторка пісні ROXOLANA.

“На зйомках кліпу “Не своя” ми добряче повеселилися. Мені дуже сподобався мій образ – до цього я ніколи не перетворювалась на білявку! Але насправді це відео про взаємопідтримку, яка особливо потрібна тоді, коли хтось із нас переживає обман чи зраду. Ми з Роксоланою показуємо, що дружба і дівоча солідарність здатні перемогти будь-які негаразди”, – зауважила солістка гурту KAZKA Саша Заріцька.

Режисером кліпу “Не своя” став Мітті Місюра, який вже працював із Роксоланою на зйомках відео до пісні “Говори”. Стилістом виступив Євген Приймаченко, а за постановку хореографії відповідала Марина Кущева.

Трек “Не своя” увійшов до дебютного альбому Роксолани Ukraine Is, а також до альбому гурту KAZKA SVIT.

Система Orphus