Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Подовжили термін голосування за проєкти полтавського Бюджету участі

Подовжили термін голосування за проєкти полтавського Бюджету участі

Термін голосування в рамках Бюджету участі-2021 міста Полтава збільшили на тиждень – до 15 листопада включно.

Таке рішення прийняла робоча група з питань партиципаторного бюджетування у Полтавській громаді.

Загалом цього року до участі у конкурсі допустили 130 проєктів. Віддати голос можна за необмежену кількість проєктів, але тільки по одному разу.

Вони діляться за бюджетом на 4 категорії: великі – вартістю до 1,5 млн. грн (25 проєктів), малі – до 0,5 млн. грн (50 проєктів), розвиток сільських територій – до 0,5 млн. грн (20 проєктів) та мікро – до 0,1 млн. грн (35 проєктів).

Цьогоріч голосування за міські проєкти стартувало 25 жовтня та мало тривати до 8 листопада, проте його подовжили до 15 листопада.

Також робоча група повідомила про додаткову можливість голосування офлайн. Така послуга можлива для тих мешканців, які живуть у Полтаві, проте не прописані тут. Віддати свій голос вони можуть в “Інституті розвитку міста” на вул. Небесної сотні, 1/23, 2 поверх (з понеділка по четвер – з 8:00 до 17:15, у п’ятницю – з 8:00 до 16:00). З собою мають мати підтверджувальні документи про проживання у громаді: довідку з місця роботи, навчання, служби, або довідку внутрішньопереміщеної особи, чи документ про фактичне місце проживання в межах Полтавської територіальної громади.

Система Orphus