Ви тут:
Суспільство Україна 

Пленарне засідання Верховної Ради

Пленарне засідання Верховної Ради

2 листопада, відбудуться чергове і позачергове пленарні засідання шостої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

 

Під час чергового пленарного засідання, згідно з порядком денним, планується продовжити розгляд у першому читанні проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2022 рік», №6000.

Також планується розгляд ряду питань про усунення неточностей чи неузгодженостей у прийнятих законах.

У другому читанні планується розглянути проект Закону «Про внесення змін до адміністративного та кримінального законодавства щодо запровадження діяльності Бюро економічної безпеки України», № 3959-1, а також проект Закону «Про адміністративну процедуру», № 3475.

Окрім того, до розгляду запланований проект Постанови «Про додаткові заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», № 6154 і у першому читанні проект Закону «Про внесення змін до статті 9-2 Закону України “Про лікарські засоби” щодо державної реєстрації лікарських засобів під зобов’язання», № 6121.

О 16:00 відбудеться позачергове пленарне засідання, на якому, гідно з порядком денним, планується розглянути 13 питань.

Планується включити до порядку денного і розглянути проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти», № 6197 і проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення функціонування Єдиного державного реєстру ветеранів війни та запровадження електронного посвідчення ветерана», № 5694.

До розгляду у другому читанні заплановані законопроекти:

– «Про внесення змін до деяких законів України щодо використання майна ліквідованих комунальних закладів середньої освіти у сільській місцевості», № 5230;

– «Про внесення змін до Закону України “Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні” щодо приведення у відповідність із деякими законодавчими актами», № 4542;

– «Про внесення змін до Закону України “Про політичні партії в Україні” щодо удосконалення правового регулювання фінансування діяльності політичних партій», №5253-1.

Повторно у другому читанні буде розглянуто проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження на ринку природного газу обліку та розрахунків за обсягом газу в одиницях енергії», № 2553.

Окрім того, у першому читанні планується розглянути проекти законів:

– «Про внесення змін до Закону України “Про громадянство України” щодо спрощеного набуття громадянства України іноземцями та особами без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України», № 5630;

– «Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо підсудності справ Верховному Суду як суду першої інстанції», №5067, 5067-1, 5067-2;

– «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів», №5719.

Ряд законопроектів, запланованих до розгляду у першому читанні, стосуються сфери охорони здоров’я і, зокрема, боротьби з COVID-19, а саме:

– «Про внесення змін до статті 9-2 Закону України “Про лікарські засоби” щодо державної реєстрації лікарських засобів під зобов’язання», №6121;

– «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за підробку документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень», №6084;

– «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи управління сферою охорони здоров’я та забезпечення медичного обслуговування населення», №5873.

Також планується розглянути проект Постанови: «Про додаткові заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», № 6154.

Система Orphus