Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Пішла з життя заступник Міністра освіти Любомира Мандзій

Пішла з життя заступник Міністра освіти Любомира Мандзій

27 листопада перестало битися серце заступниці Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій. 

Як повідомила родина Любомири Мандзій на своїй сторінці у фейсбук, останні півтора року вона боролась з важкою хворобою. 

“Ми завжди будемо пам’ятати Любомиру як кохану дружину, найкращу маму, улюблену сестру, турботливу доньку, справедливу викладачку та менеджерку”, – повідомила сім’я Мандзій. 

Любомира Мандзій була призначена на посаду заступника Міністра освіти і науки України 1 вересня 2019 року, а в період з 25 березня по 25 червня 2020 року виконувала обов’язки Міністра. Впродовж 2016-2019 років була керівницею департаменту освіти Львівської ОДА та у 2001-2016 рр. працювала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, повідомили у Міністерстві освіти. 

За значний внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм 2020 року Любомира Степанівна отримала державну нагороду України “Орден княгині Ольги III ступеня”.

“Любомира Мандзій пішла з життя у віці 48 років, назавжди залишивши слід у історії науки та освіти, як приклад людяності та чесності. ЇЇ високі моральні якості науковиці та політичної діячки сформували авторитет та пошану серед освітянської спільноти. Незважаючи на хворобу, вона трималася до останнього, завжди вболівала за освіту та намагалася зробити все від неї залежне для реформи НУШ”, – йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки. 

Нагадаємо, Любомира Мандзій кілька разів перебувала з візитом на Полтавщині. 20 лютого 2020 року вона, на посаді заступника Міністра освіти зустрічалась з перший заступником Полтавської ОДА Дмитром Луніним та директором Департаменту освіти і науки Вітою Ковальською.  Також вона була на Полтавщині у червні 2021 року на зустрічі з керівниками органів управління освітою територіальних громад області.

Система Orphus