Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Під Полтавою запроваджують програму “Безпечна громада”

Під Полтавою запроваджують програму “Безпечна громада”

По усій території Щербанівської громади, а це 15 населених пунктів, планують встановити більше пів сотні камер відеоспостереження. Велика частина із них будуть з функцією розпізнавання та фіксації номерних знаків.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Полтавщини. 

“Разом з депутатами Щербанівської громади ми обговорили та визначили місце встановлення кожної відеокамери. В основному вони будуть розташовані на в’їздах-виїздах із сіл, перехрестях та місцях скупчення людей. Наша спільна позиція, щоб це була якісна техніка, яка реально надаватиме допомогу поліції в охороні правопорядку та розкритті злочинів”, – зазначив начальник ВП2 Максим Євграфов.

Останню робочу зустріч по впровадженню “Безпечної громади” у Щербанівській громадф відвідали і представники ГУ Нацполіції у Полтавській області. У результаті було погоджено, що відео з камер відеоспостереження в режимі онлайн буде доступно не лише поліцейським Щербанівської громади, але й виводитиметься до Ситуаційного центру ГУНП.

“До кінця цього року ми плануємо завершити усю підготовчу роботу по впровадженню програми,  розробити проєктну документацію та “закласти” необхідні кошти у бюджет громади. А практична її реалізація, тобто безпосереднє обладнання мережі відеокамер по території громади розпочнемо з початком наступного року”, – зазначив депутат Щербанівської громади Володимир Пасічко.

Система Orphus